Serwis klimatyzacji w Szczecinie

Naprawa i nabijanie czynnika klimatyzacji w samochodach osobowych i dostawczych

Witaj na stronie serwisu klimatyzacji samochodowej w Szczecinie! Nasza firma, z wieloletnim doświadczeniem, oferuje kompleksowe usługi związane z klimatyzacją w samochodach różnych marek i modeli.

Dzięki naszej wiedzy i zaangażowaniu jesteśmy w stanie szybko i skutecznie rozwiązać problemy z klimatyzacją, abyś mógł cieszyć się komfortem jazdy bez względu na panujące warunki pogodowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług. Oferujemy konkurencyjne ceny na terenie Szczecina.

Nasza firma przy okazji napełnienia czynnika, naprawy klimatyzacji samochodowej oferuje również wymianę opon oraz usługi myjni ręcznej.

  • Naprawa klimatyzacji samochodowej w autach osobowych i dostawczych
  • Wymiana filtrów
  • Profesjonalizm i precyzja
  • Odgrzybianie klimatyzacji
  • Napełnianie czynnika
  • Korzystamy z nowoczesnych i bezpiecznych urządzeń

15

lat

doświadczenia

4212

naprawionych

klimatyzacji!

+953

zadowolonych

klientów!

Nasza oferta serwisu klimatyzacji samochodowej

naprawa klimatyzacji

napełnianie czynnika

wymiana filtru kabinowego

naprawa i wymiana sprężarek

odgrzybianie i/lub dezynfekcja klimatyzacji

sprawdzenie ciśnienia układu

Opinie

Opinie pochodzą z wizytówki Google.

Wszystko na plus, super obsługa 🙂


Dominika

Szybko i konkretnie, polecam serdecznie!😎


Kuba

Profesjonalna obsługa, wzorowe podejście do klienta. Polecam każdemu


Ela Łomecka

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Serwis klimatyzacji samochodowej w Szczecinie

Nasz serwis klimatyzacji samochodowej zajmuje się kompleksowym napełnianiem i naprawą klimatyzacji w samochodach osobowych oraz dostawczych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej, dzięki czemu jakość naszych usług jest na wysokim poziomie. Nasz serwis klimatyzacji mieści się w Szczecinie przy ulicy Księcia Witolda 7. Dzięki tak dogodnej lokalizacji w centrum miasta, z łatwością trafisz do naszego punktu. Wykonujemy kompleksowe usługi: sprawdzamy szczelność klimatyzacji, nabijamy układ czynnikiem chłodzącym, a także odgrzybiamy klimatyzację. Klimatyzacja samochodowa to nasza specjalizacja. 

Napełnianie klimatyzacji w Szczecinie – kompleksowa oferta

Nasza firma oferuje Państwu kompleksowy serwis klimatyzacji. W naszej szerokiej ofercie znajdziecie takie usługi jak: napełnianie klimatyzacji, naprawa klimatyzacji, odgrzybianie i dezynfekcja klimatyzacji, wymiana filtra przeciwpyłowego, sprawdzanie ciśnienia układu, naprawa i wymiana sprężarek. 

Napełnianie klimatyzacji w Szczecinie to usługa, która polega na zwiększeniu wydajności układu chłodzącego powietrze w samochodzie poprzez uzupełnianie czynnika chłodzącego. Aby zidentyfikować potrzebę tego zabiegu, warto zwrócić uwagę na spadek efektywności chłodzenia. Kiedy w wysokich temperaturach zewnętrznych trudno schłodzić wnętrze pojazdu, warto skorzystać z naszego serwisu celem sprawdzenia szczelności układu. Za pomocą specjalistycznych urządzeń zweryfikujemy poziom czynnika chłodniczego i szczelność układu.

W przypadku niskiego poziomu czynnika chłodniczego, uzupełnimy jego braki, natomiast w momencie gdy wykryjemy nieszczelność układu, przeprowadzimy niezbędne prace serwisowe takie jak naprawa bądź wymiana sprężarki. W ten sposób wykonasz u nas pełną i kompleksową usługę, która przywróci sprawność klimatyzacji w Twoim pojeździe.

Oprócz napełniania klimatyzacji, nasz Serwis klimatyzacji samochodowej w Szczecinie oferuje także usługę wymiany filtra kabinowego. Filtr kabinowy jest kluczowym elementem układu wentylacji pojazdu, odpowiedzialnym za zatrzymywanie zanieczyszczeń, kurzu, pyłków i innych drobnoustrojów przed dostaniem się do wnętrza samochodu. Jego regularna wymiana jest istotna dla zachowania czystego i zdrowego powietrza w kabinie pojazdu.

Odgrzybianie klimatyzacji Szczecin 

Nasza firma DZIENIAK Szczecin oferuje odgrzybianie klimatyzacji metodą ozonowania, mające na celu usunięcie bakterii, grzybów i wirusów z układu chłodzącego w samochodzie. Sygnałem, że konieczne jest wykonanie tego zabiegu, jest nieprzyjemny zapach, który wydobywa się z kratek wentylacyjnych. Odgrzybianie klimatyzacji, które wykonywane jest metodą ozonowania, przynosi również korzyści zdrowotne, eliminując wirusy i bakterie oraz zmniejszając ryzyko zachorowań, zwłaszcza w sezonie letnim, gdy często występują przeziębienia i problemy z górnymi drogami oddechowymi związane z zanieczyszczeniami klimatyzacji. Nasza firma używa najnowszych technologii, w tym ozonowania, aby zapewnić kompleksowe oczyszczenie i uczynić podróżowanie bardziej komfortowym i bezpiecznym dla zdrowia. Cena usługi odgrzybiania klimatyzacji obejmuje pełny serwis klimatyzacji, napełnienie klimatyzacji oraz ozonowanie układu.

Napełnianie klimatyzacji samochodowej Szczecin – cennik

Nasz cennik obejmuje serwisowanie klimatyzacji w samochodach osobowych, vanach i dostawczych. W celu zapoznania się z naszym cennikiem, zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź odwiedzin w naszym punkcie stacjonarnym – Serwis klimatyzacji samochodowej Szczecin przy ul. Księcia Witolda 7. Nasi pracownicy, profesjonalnie doradzą Państwu w wyborze odpowiedniej usługi oraz zadbają, aby usługa została wykonana z najwyższą starannością. Zależy nam na tym, aby nasi klienci byli zadowoleni oraz wracali do nas.

Naprawa klimatyzacji Szczecin

Oprócz napełniania klimatyzacji i wymiany filtra kabinowego, zajmujemy się także naprawą klimatyzacji samochodowych. Sprawdzamy układ klimatyzacji, diagnozujemy lokalizację nieszczelności i zapewniamy profesjonalny serwis. Gwarantujemy fachowe podejście, aby przywrócić pełną funkcjonalność działającej klimatyzacji.

Nasza wykwalifikowana ekipa specjalistów podejmie się diagnozy i naprawy wszelkich usterek, które mogą wpływać na działanie klimatyzacji. Niezależnie od problemu, czy to nieszczelność układu, uszkodzenie kompresora, czy inna usterka, zawsze staramy się znaleźć skuteczne rozwiązanie, aby klimatyzacja działała sprawnie i zapewniała optymalny komfort termiczny w państwa pojeździe.

Naprawa klimatyzacji to usługa wymagająca profesjonalnej i rzetelnej wiedzy, dlatego nasz Serwis klimatyzacji Szczecin jest doskonałym miejscem, gdzie znajdą Państwo fachową pomoc w zakresie serwisowania klimatyzacji. Pomagamy, zawsze gdy Twoja klimatyzacja samochodowa wymaga fachowego serwisu. 

Serwis klimatyzacji samochodowej Szczecin – lokalizacja

Nabijanie klimatyzacji w Szczecinie realizujemy w naszym serwisie w centrum Szczecina. W celu umówienia się zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub wizyty w naszym punkcie. Wystarczy, że wcześniej zadzwonisz i zarezerwujesz usługę oraz uzgodnisz termin, a nasza profesjonalna obsługa zajmie się kompleksowo klimatyzacją samochodową. Serwis klimatyzacji samochodowej w Szczecinie zaprasza!

Potrzebujesz pomocy drogowej? Zadzwoń!

Pomoc drogowa 24h Szczecin Autoholowanie | Laweta

Bezpiecznie i szybko wrócisz do domu!