Pomoc drogowa 24h w Szczecinie

Niezależnie od tego, czy jesteś zmagasz się z awarią pojazdu, czy potrzebujesz holowania, możesz polegać na naszej skuteczności i szybkości reakcji. Nasz doświadczony i wykwalifikowany zespół jest dostępny 24/7, aby zaoferować natychmiastową i profesjonalną pomoc na terenie Szczecina, okolic lub za granicą (np. w Niemczech).

Nasze sprawdzone pojazdy i wykwalifikowany personel umożliwiają nam efektywną i sprawną obsługę, abyś mógł wrócić do domu jak najszybciej to możliwe.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług pomocy drogowej i przekonaj się, dlaczego warto korzystać z naszych usług w Szczecinie.

pomoc drogowa szczecin
  • Szybka i profesjonalna pomoc na drodze, kiedy tylko jej potrzebujesz,
  • Doświadczeni kierowcy gotowi, aby Ci pomóc,
  • Obsługa 24/7, abyś nigdy nie został sam na drodze.
laweta szczecin
  • Kompleksowa pomoc drogowa w każdej sytuacji,
  • Pomoc w awarii Twojego samochodu za granicą
  • Z nami Twój samochód zawsze w dobrych rękach
pomoc drogowa 24h szczecin

Zaufaj nam!

Jeśli wracasz (np. z Niemiec) do Polski, do Szczecina i miałeś awarię auta – skontaktuj się z nami, a bezpiecznie i szybko wrócisz do domu!

Swoje usługi oferujemy dla mieszkańców Szczecina i okolic (także z Niemiec) – na terenie Szczecina bardzo szybko dojedziemy do Ciebie i zaoferujemy pomoc drogową. Nasza pomoc drogowa ma wieloletnie doświadczenie – holowanie pojazdów to nasza specjalizacja. Oferujemy także usługi holowania pojazdów z OC sprawcy w Polsce i za granicą (głownie na terenie Niemiec).

Pomoc drogowa

bardzo szybko dojedziemy do Ciebie

Holowanie pojazdów

do wyznaczego miejsca

15

lat

doświadczenia

590

Zholowanych

pojazdów!

+953

Zadowolonych

klientów!

Nasza oferta

Oferujemy usługi w zakresie autoholowania samochodu osobowego, dostawczego, a także motocykla

Auta osobowe

Przewieziemy każdy samochód osobowy

Auta dostawcze

Przewieziemy każdy samochód dostawczy

Pomoc na miejscu

Spróbujemy pomóc Ci już na miejscu awarii

Opinie

Pochodzą z wizytówki Google.

Korzystałem z wielu usług u Pana Krzysztofa. Szybka pomoc drogowa, wymiana opon, myjnia. Fachowo!


Dawid Korniak

Polecam, w środku nocy uratowali mi masakrycznie zakopane auto. Nie spodziewałem się nawet, że ktoś odbierze 😁


Dawid Dawid

Polecam, laweta dojechała do mnie w ciągu pół godziny, bez problemu zapakowali auto na lawetę i zawieźli w wyznaczone miejsce.


Damian Daniłowski

Całodobowa pomoc drogowa Szczecin 24h – Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! 

Potrzebujesz profesjonalnej pomocy drogowej w Szczecinie lub miejscowościach ościennych? Nasza firma oferuje profesjonalną, całodobową pomoc drogową, dostępną 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Niezależnie od pory dnia i nocy, nasz zespół doświadczonych holowników jest gotowy, aby Ci pomóc. Świadczymy niezawodne usługi pomocy drogowej.

Uczestniczyłeś w kolizji drogowej, doświadczyłeś awarii samochodu, a może zabrakło Ci paliwa? Bez obaw, nasz zespół jest w pobliżu, by pomóc Ci w przypadku każdej, nawet nietypowej awarii drogowej. Jeśli potrzebujesz pomocy na obszarze Szczecina lub okolic,  zamów pomoc drogową 24h.  Holowanie Szczecin – jesteśmy w pobliżu! 

Zaufaj naszemu 15-letniemu doświadczeniu i wiedzy. Jesteśmy zgranym zespołem, który stawia na profesjonalizm i pełne zadowolenie klienta. Działamy szybko i sprawnie, abyś jak najszybciej mógł dotrzeć do domu.

Oferta pomocy drogowej Szczecin

Nasza oferta Pomocy Drogowej DZIENIAK obejmuje holowanie pojazdów osobowych, holowanie motocykli,  holowanie samochodów dostawczych, autoholowanie samochodów powypadkowych, dowóz paliwa, wynajem autolawety, awaryjne otwieranie drzwi, a także doraźną pomoc na miejscu. Przewozimy uszkodzony pojazd w wyznaczone przez Ciebie miejsce np. do warsztatu samochodowego. Transport pojazdów osobowych przebiega sprawnie dzięki naszym wykwalifikowanym pracownikom. Pomożemy Ci w każdej opresji! Profesjonalna Pomoc Drogowa DZIENIAK na obszarze Szczecina i okolic pomoże wydostać Twoje auto z rowu lub grząskiego terenu. Nasze lawety wyposażone są w profesjonalne wyciągarki. 

 Bezpieczne holowanie Twojego pojazdu w Szczecinie i okolicach 

Awaria samochodu może wystąpić w najmniej oczekiwanym momencie. W takiej sytuacji kluczowe jest otrzymanie szybkiego wsparcia od wykwalifikowanego specjalisty. W Szczecinie możesz liczyć na profesjonalną Pomoc Drogową DZIENIAK. Laweta z wykwalifikowanym pracownikiem przybędzie szybko, oceni sytuację, a także wstępnie zidentyfikuje rodzaj usterki i jeśli to możliwe, natychmiast ją usunie. Jeśli awaria nie będzie możliwa do usunięcia na miejscu, profesjonalna pomoc drogowa zapewni autoholowanie do wyznaczonego przez Ciebie miejsca na terenie Szczecina  lub okolic.

Jeśli wracasz do Szczecina z Niemiec, również możesz liczyć na naszą pomoc. Pomoc drogowa Szczecin oferuje autoholowanie z Niemiec do Szczecina lub miejscowości ościennych. Usługa holowania pojazdów z zagranicy jest dostępna 7 dni w tygodniu o każdej porze dnia i nocy.

Profesjonalny transport pojazdów lawetą – laweta Szczecin   

Jeśli Twoje auto zepsuło się w obszarze Szczecina, okolic lub za granicą (w Niemczech), zadzwoń po nas. Laweta Szczecin to błyskawiczna pomoc. Przyjmujemy zlecenia telefoniczne na autoholowanie lawetą. Kiedy zadzwonisz pod numer podany na naszej stronie, w słuchawce usłyszysz głos kompetentnego dyspozytora, który udzieli Ci niezbędnych informacji odnośnie pomocy drogowej oraz zleci podjazd lawety na miejsce przez Ciebie wskazane.  

Pomoc drogowa Szczecin – szybko i sprawnie   

Wiemy jak ważna jest błyskawiczna interwencja, w przypadku awarii samochodu lub uczestnictwa w kolizji drogowej. Długie oczekiwanie na pomoc drogową wiąże się z niepotrzebnym stresem. Korzystając z naszych usług autoholowania w Szczecinie, możesz mieć pewność, że nasz pracownik z lawetą pojawi się błyskawicznie, a wszystkie czynności na miejscu zostaną wykonane sprawnie i profesjonalnie. Transportowany przez naszą lawetę pojazd jest bezpieczny i stabilny. Możesz nam zaufać – od 15 lat zajmujemy się holowaniem pojazdów.

Całodobowa pomoc drogowa w konkurencyjnej cenie   

Zastanawiasz się ile zapłacisz za pomoc drogową w Szczecinie 24h? Nasze ceny są bardzo atrakcyjne, a zarazem adekwatne do jakości świadczonej usługi. Jeśli Twój samochód uczestniczył w wypadku, lub uległ awarii na drodze, otrzymasz od nas profesjonalną pomoc w korzystnej cenie. Nasza profesjonalna pomoc drogowa 24h to gwarancja najlepszej proporcji jakości do ceny w Szczecinie i okolicznych miejscowościach. Zadzwoń i przekonaj się!

Oczywiście musisz mieć świadomość, że cena podjazdu lawety nocą będzie nieco wyższa niż usługa wykonana za dnia. Jednak jest to standardowa praktyka stosowana przez wszystkie firmy świadczące usługi pomocy drogowej, takie jak holowanie samochodów. Jesteśmy dyspozycyjni 24h i dzięki temu możemy służyć Ci pomocą o każdej porze, nawet w środku nocy! Laweta Szczecin – skorzystaj z naszych usług!

Bezpłatne holowanie w Szczecinie z OC sprawcy   

Jeśli jesteś stroną poszkodowaną w kolizji lub wypadku drogowym, ważne jest abyś znał swoje prawa, a dzięki temu mógł skorzystać ze zwrotu kosztów holowania pojazdu. W związku z ubezpieczeniem OC sprawcy, Ty jako osoba poszkodowana powinieneś otrzymać pełną rekompensatę finansową za szkody, wydatki czy też utratę dochodów, które mógłbyś osiągnąć bez wyrządzonej szkody. Za zwrot kosztów holowania odpowiada agencja ubezpieczeniowa sprawcy kolizji, posiadającego ważne ubezpieczenie OC. Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie jako pomoc drogowa w Szczecinie</ strong>, dlatego wiemy jak prawidłowo opisać wykonane przez nas czynności, tak aby zminimalizować ryzyko odmowy zwrotu kosztów przez agencję ubezpieczeniową. Holowanie Szczecin – zadzwoń!

Autoholowanie Szczecin – bezpieczna i sprawna pomoc drogowa

Warto pamiętać, że w przypadku awarii drogowych, bezpieczeństwo jest najważniejsze. Możemy zaoferować najwyższy poziom bezpieczeństwa transportu Państwa pojazdów, dzięki naszej flocie nowoczesnych auto lawet. Holowanie samochodów to nasza specjalność! Skorzystaj z usług autoholowanie Szczecin. 

Auto laweta to specjalistyczny pojazd pomocniczy, zaprojektowany do transportu uszkodzonych pojazdów i innych sprzętów. Składa się z kokpitu sterującego oraz klasycznej lawety, która jest integralną częścią pojazdu. Nasza pomoc drogowa Szczecin, oferuje profesjonalne autoholowanie za pomocą auto lawety. Korzystanie z auto lawety jest znacznie bezpieczniejsze dla holowanego samochodu niż tradycyjne lawety lub holowanie za pomocą linki holowniczej. Minimalizuje ryzyko powstawania zarysowań, otarć i innych uszkodzeń karoserii samochodu, które mogą wystąpić podczas nieodpowiedniego holowania. Auto laweta zapewnia maksymalne bezpieczeństwo, nawet podczas przewożenia ciężkich pojazdów. Przewożony przez nas samochód jest stabilny i bezpieczny. Jeśli potrzebujesz sprawnej usługi autoholowania w Szczecinie lub okolicy – zadzwoń!

Potrzebujesz pomocy drogowej? Zadzwoń!

Pomoc drogowa 24h Szczecin
Autoholowanie | Laweta

Bezpiecznie i szybko wrócisz do domu!